Bebe Rexha arrin suksesin e jashtëzakonshëm

Bebe Rexha po vazhdon të bëj krenarë shqiptarët mbanë botës.Ajo është dëshmitare e arritjeve të ndryshme dhe duket se sukseset për artisten nuk  kanë të ndalur.

Këngëtarja nga Dibra vitin e kaluar kishte publikuar me videoklip këngën ‘Meant To Be’ projekt ky që tashmë paska aritur mbi 800 milion klikime në Youtube.

Bebe është duke punuar  tashmë në finalizimin e projekteve të reja muzikore.

/real-news.tv/