Bebe Rexha dhuron performancën e nxehtë

Bebe Rexha ditë më parë ka lançuar projektin e radhës ‘Last Hurrah’ i cili përveç se u mirëprit nga adhuruesit e këngëtares, ngjalli edhe reagime të shumta për shkak të skenave eksplicite.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, ka dhuruar një performancë të ‘zjarrtë’ në shoun e njohu ‘KellyandRyan’, shkruan. Në një veshje bardhë e zi dhe më krahë engjëlli, 29 vjeçarja u shfaq tejet energjike në skenë.

“Po ndihem si engjëll këtë mëngjes derisa performova ‘Last Hurrah’, jam shumë e lumtur, shpresoj që ju ka pëlqyer’, ka shkruar Bebe Rexha. Bebe së fundi mori pjesë edhe në ndarjen e çmimeve ‘Grammy Awards’. /real-news.tv/