fbpx

Bebe Rexha flet për operacionet plastike

Këngëtarja me famë ndëkombëtare Bebe Rexha i ka mundësuar së fundmi të gjithë fansave të kenë mundësi që ti bëjnë pyetje rreth jetës së saj.

Duke qenë dhe shumë aktive në rrjetet sociale Bebe ka zbuluar pyetjet dhe përgjigjet e fansave.

Në fakt Bebe Rexha është komentuar shpesh për format e saj fizike.Këngëtarja ka shtuar peshë por me sa duket kilet e tepërta i vë aty ku duhet.Shumë njerëz kanë pasur dyshimet e tyre se Bebe mund të ketë bërë ndërhyrje.

Një ndër to ishte edhe pyetja për operacionet plastike, nëse këngëtarja ka kryer ndonjë ndërhyrje.Bebe i përgjigjet:

                                                            “Jo, kam shumë frikë”, shkruan Bebe.

Me sa duket operacionet plastike nuk bëjnë për të./real-news.tv

Lër një koment