24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Bebe Rexha nxjerr vidoklipin e ri, ja nga është frymëzuar

spot_img

Pak orë më parë Bebe Rexha ka lancuar videoklipin më të ri të saj me këngën Last Hurrah.

Bebe duket shumë seksi në vidioklipin e ri, ajo herë duket si engjëll e herë si djall Kjo është kënga e saj e parë e vitit 2019 dhe fansat nuk janë të zhgënjyer.

Në Twitter, Bebe shpjegoi se ishte në të vërtetë frymëzuar nga një moment që ajo dëshmoi midis një mikeje të mirë dhe burrit të saj.

Ajo shkruan: “Ajo duhej të ishte në dietë dhe ajo hëngri një copë çokollatë dhe burri i saj i tha ‘A nuk duhet të ishe në dietë?’  Ajo iu përgjigj atij duke thënë ‘Babe kjo është hurra ime e fundit’. Do të thotë se do të jetë edhe një natë më shumë për mua.

Pra, kënga është për atë një natë të fundit duke bërë të gjitha gjërat e këqija që duam

Shijoni videoklipin më të ri më poshtë

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat