fbpx

Bebe Rexha ‘twerk’ në aeroplan, pilotët humbin toruan(Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Ajo përveç projekteve muzikore, publikon shpesh edhe fotografi e video nga vendi ku gjendet për fansat e saj.

Bebe së fundmi ka publikuar një video ku shihet tek bën twerk në aeroplan.

Pilotët kanë ‘humbur’ vëmendjen dhe po e shikojnë Beben teksa tund të pasmet.