fbpx

Befason Rudina Dembacaj, zbulohet vendimi që ka marrë

800-0-62aafac958bea.png

Mësohet se Rudina Dembacaj së shpejti do të vijë me një program veror në Tv Klan. Aktorja e humorit do të sjellë së shpejti një program me humor dhe që personazhet që ajo do të ftojë do t’i vë në sfida të vërteta gazmore.

Bëhet me dije se programi do të jetë një herë në javë dhe ky format ka qenë një ide e producentit, Turjan Hyska që është gjithashtu autor i programit të humorit, “Klanifornia”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303