Bëhet melankolik me foton e fundit, ç’po ndodh me kryeministrin?

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak minuta më parë një foto peizazhi, në të cilën shfaqet deti dhe hëna.

Mirëpo vëmendjen e të gjithëve ka marrë fjala, që kryeministri ka zgjedhur për ta përshkruar këtë foto ‘melankoli’.

Kujtojmë që Rama prej disa ditësh ndodhet në vilën qeveritare në Dhërmi, ku po kalon pushimet së bashku me bashkëshorten e tij, Lindën dhe fëmijët e tyre, Zahon, Gregun dhe Rean.

Screenshot_11.png