Bëmë baba të të ngjaj. Rama publikon videon e Zahos duke vizatuar

Edi Rama ka postuar në rrjetet sociale një video të djalit të tij të vogël, Zahos.

Kreu i qeverisë ka treguar se Zaho ka pasion pikturën dhe ndoshta do të ndjekë gjurmët e babait.

Në videon e postuar në Instagram shihet djali i Ramës me një laps në dorë, teksa vizaton disa figura.

Lër një koment