21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Bëmë mama të të ngjaj!

spot_img

Këngëtarja e famshme Beyonce na ka vërtetuar se gjenet nuk shkojnë asgjëkundi përveçëse trashëgohen.

Ajo ka një ngjajshmëri të madhe me vajzën e saj të madhe Blue Ivy.

Shpesh këngëtarja ka postuar fotografi që na e vërtetojnë këtë gjë ashtu sikurse postoi edhe sot:

Në krahun e majtë është Beyonce në moshën 7-vjeçare dhe në krahun e djathtë vajza e saj po në moshën 7-vjeçare.

“Dikush bëri këtë kompozim fotosh me mua në moshën 7 vjeç dhe Blue në moshën 7-vjeç.Vajza ime po rritet”, shkruan Beyonce.

Plot krenari ajo e ka postuar fotografinë në Instagram dhe të gjithë janë dakort me të./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat