fbpx

Bën testin e covid dhe merr përgjigjen, lajmi bombë nga Ronaldo

Ylli i futbollit botëror, Cristiano Ronaldo, është konfirmuar ditën e sotme pozitiv me koronavirus.

Lajmi është dhënë para pak minutave nga mediat botërore.