fbpx

Bëni kujdes! Kjo pusetë në qytet ju çon drejt e në spital

screenshot-15_1542289703-4750404.jpg

Shkak është mungesa e sinjalistikës dhe shkelja e rregullave të qarkullimit, çka rrezikon më së shumti këmbësorët.

Mungesa e sinjalistikës detyruese dhe shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor nga drejtuesit e mjeteve, e ka kthyer rrugën e spitalit në Kukës në një prej akseve më problematike.

Të shumta janë aksidentet e shënuara në këtë segment, një pjesë e të cilëve edhe me pasoja në njerëz.

Këmbësorët thonë se janë më të rrezikuarit.

Mungesa e kapakëve të pusetave dhe dëmtimet e trotuareve apo vetë rrugës janë të tjera problematika në këtë segment. (Oranews)

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *