fbpx

Berisha del me njoftimin e rëndësishëm: Nesër do…

1633538543_saliberisha.jpg

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një njoftim së fundmi në rrjete sociale. Ai shkruan se nesër do të jetë në Burrel në orën 17:00.

Postimi i Berishës:

Njoftim! Neser diten e marte me daten 23 nentor ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures ‘Shefqet Doda’ te qytetit te Burrelit do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”. Ftoj demokratet dhe demokratët e Matit te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! Sb’

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303