fbpx

Berisha jep njoftimin e rëndësishëm, ja ç’pritet të ndodhë nesër

sali-berisha-770x399.jpg

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar një njoftim në rrjete sociale ku bën me dije se nesër do të jetë në Kavajë.

Njoftim!

Neser diten e marte me daten 26 tetor ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures te qytetit te Kavajes do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.
Ftoj demokratet dhe demokratët e Kavajes te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303