fbpx

Ja ku shkuan ‘maskat’ e Shkodrës pas vrasjes

sali-berisha-1.jpg

Ish-Kryeministri, Sali Berisha, ka reaguar në lidhje me ngjarjen e ndodhur sot në Shkodër ku u ekzekutua një biznesmen dhe miku i tij u plagos.

Berisha ironizon dhe shkruan se ‘operacioni “forca e krimit” godet përsëri në Shkodër’.

“Maskat ekzekutojnë në mes të tregut të qytetit një biznesmen dhe plagosin rëndë një tjetër. Maskat largohen për në mbledhjen e organizatës kriminale ‘Rilindja’. Do të takohen me Ditzi Bushatin për të dëgjuar porositë e Kallam Dështakut për konkurrencën me kallashnikov”, shkruan në Facebook Berisha.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *