Berisha ‘merr në qafë’ oficerin dixhital

Ish-kryeministri Sali Berisha teksa ka publikuar disa fotografi nga vizita e kryeministrit Edi Rama në Shkodër, është shprehur se Rama në këtë vizitë ruhej nga 12 truproja me pajisje speciale anti-plumb.

Duke pretenduar se këto foto i kanë ardhur nga një oficer dixhital Berisha i ka bërë “screen-shoot” mesazhit së bashku me emrin e dërguesit.

“Ervisi Oficeri”, është “oficeri dixhital” që këtë herë ka “demaskuar” kryeministrin Edi Rama te Berisha.

Shikoni postimin e Berishës dhe foton që tregon emrin e oficerit: