31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Berisha publikon fotot: Me kryetrimin e kombit shqiptar pas Skëndërbeut

spot_img

Me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar disa fotot teksa nderon Adem Jasharin, të cilin Berisha e ka etiketuar si kryetrimin e kombit shqiptar pas Gjergj Kastrioti Skënderbeut.

“Me Komandantin legjendar Adem Jashari, kryetrimin e kombit pas Skenderbeut, dhe bashkluftetaret e tij. Sb”-shkruan Berisha.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat