fbpx

Berisha tallet keq me Elisa Spiropalin

Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka publikuar një video ku ministrat dhe zv ministrat e qeverisë Rama bëjnë gafa.

Në fokus të videos së shpërndarë nga Berisha është ministrja e Shtetit për Mardhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali e cila në video është shfaqur sikur i jep leksione ministrave dhe zv ministrave të Ramës që bëjnë gafa.