fbpx

Berisha uron të dashuruarit: “Këtë lule për Shën Valentinin! Si mirënjohje të pakufishme”

Screenshot_14-2.png

Kjo e diele përkon dhe me festën e të dashuruarve “Shën Valentinin”.  Ndryshe nga vitet e tjera kjo festë vendin tonë në pjesën më të madhe e gjeti nën “pushtetin” e borës.Ish kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në Facebook, ka uruar këtë ditët për të gjithë të dashuruarit.Lule për një mirënjohje të thellë ndaj grave, vajzave, nenave dhe motrave me dashurinë e te cilave është eleksiri i vërtetë i jetës tonë.

“Kete lule per Shen Valentinin! Si mirenjohje te pakufishme per te gjitha grate, vajzat, nenat, motrat, dashuria e te cilave eshte eleksiri i vertete i jetes tone! Gezuar!”, shkruan Berisha.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303