fbpx

Bes Kallaku gjen sozinë e Alketës, ja kush fshihet pas saj!

640-0-5c479af8b8b74.jpg

Aktori i humorit Bes Kallaku di gjithmonë si të na sjellë disa doza humori.

Kësaj here artisti i është bashkuar sfidës #10yearchallenge ku nuk ka ndaluar së postuari meme qesharake për VIP-at shqiptar duke i bërë krahasime se si kanë ndryshuar.

Postimi i tij i fundit ishte më pikanti.

Ai ka postuar një fotografi të regjisores Vera Grabocka dhe moderatores së njohur Alketa Vejsiu.

Duke qënë se dyshja punojnë bashkë ai i ka krahasuar duke kthyer Verën si Alketa dhe Alketën si Vera.

Nuk ka mbetur pa u komentuar edhe nga vetë moderatorja së cilës duket se i ka pëlqyer krahasimi dhe shkruan:

“Kjo më e bukura”

Kështu është shprehur moderatorja./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303