fbpx

Besa Kokëdhima i thotë Stop izolimit

besa-kokedhima-1-780x439.jpg

Këngëtarja e njohur shqiptare,  Besa Kokëdhima duket se është lodhur me situatën e krijuar nga pandemia e Covid-19.

Ajo i ka zbatuar masat parandaluese duke u izoluar në shtëpi dhe ka anulluar çdo aktivitet të mundshëm në lidhje me muzikën apo koncetet.

Nëpërmjet një postimi në InstaStory, Besa tregoi se është e mërzitur tashme me mbylljen në shtëpi. “

Stop mbylljes. Mjaft më”, ka shkruar këngëtarja.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303