fbpx

Besa Kokëdhima ka dy fjalë për ata që kritikuan Ronela Hajatin: Mos u kujtoni…

640-0-5df623ec016e3.jpg

Së fundmi Besa Kokdhima ka shprehur hapur opinonin e saj në lidhje me përfaqësimit të këngëtares e cila sipas saj dha më të mirën e mundshme. Artistja i ndau me pika disa mendime dhe sugjerimet të saj.

Sipas saj Ronela nuk mund të jetë përgjegjësja e të gjitha gjërave dhe duhet ndaluar së bullizuari artistët pasi kjo gjë është një peshë e panatyrshme për ta.

Gjithashtu Kokdhima shtoi se nëse nuk i pëlqejnë zgjedhjet e këngëve që bëhen atëherë të rrisin konkurrencën mes artistëve që të kenë mundësi të përzgjedhin.

“Shoh shumë ngacmime në rrjet ndaj Ronela Hajattit. AL-Albania Esc Entry. Më lejoni të ndaj disa mendime sugjerime.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303