fbpx

“Besnikëria është vetëm tatuazh” Tuna ka një mesazh dhe të gjithë po e lidhin e me Patrisin

tuna-dhe-patrisi.jpg

Një prej çifteve më të komentuara në showbiz janë Tuna dhe Patrisi.

Shpesh herë dyshja janë përfolur për ndarje dhe ribashkime por asnjëra nga palët nuk ka folur publikisht lidhur me jetën private.

Tuna thuhet se po kalon disa ditë në Amerikë dhe ndërkohë postimi i saj i fundit ka ngjallur mjaft dyshime:

“E ngecur në një gjeneratë ku besnikëria është vetëm tatuazh, dashuria është thjesht një shprehje dhe gënjeshtra është e vërteta e re.”

Duket se e gjitha i drejtohet dikujt i cili i ka lënë një shije mjaft të hidhur këngëtares dhe të gjithë po e lidhin me Patrisin.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303