21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Beyonce nuk e mbulon dot më barkun, shtatzënë për herë të tretë?

spot_img

Fansat e këngëtares Beyonce janë të bindur se këngëtarja është shtatzënë për herë të tretë!

37-vjeçarja është mjaft aktive në Instagram, dhe publikon vazhdimisht foto nga pushimet në Hamptons me bashkëshortin Jay-Z , vajzën Blue Ivy, dhe binjakët Rumi dhe Sir.

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Dyshimet lindën pas publikimit të disa fotove ku mbizotëronte ngjyra lejla. Në njërën prej tyre këngëtarja ka dalë me duart para barkut dhe dukej sikur donte të mbulonte diçka.

 

Qindra fansa të këngëtares nisën ta shohin këtë postim si një pohim i një lajmi të bukur të pritjes së ëmbël.

“A e shihni dhe ju barkun e rrumbullakosur”, shkruanin fansat nëpër komente.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat