Bie keq në tokë, panik në fushën e lojës (Video)

Nga futbolli i Koresë së Jugut na vjen një video tejet e frikshme.

Lee Seung-mo, në përpjekje për të goditur me kokë topin, ra keq në tokë. Ai u përplas me kokë, duke thyer qafën.

20-vjeçari i Gwangju FC dëmtoi 3 rruaza të shtyllës kurrizore nga kjo përplasje e fortë dhe do të qëndrojë jashtë fushave të lojës për 3 muaj.

Lër një koment