fbpx

Bie nga shkallët, humb jetën e moshuara në Tiranë

shkallet.jpg

Një e moshuar ka humbur jetën pasi ka rënë nga shkallët e pallatit ku banonte në kryeqytet.

Në rrugën “Ali Demi”, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar nga shkallët të pallatit ku banon dhe për pasojë ka ndëruar jetë shtetasja S. B, 81 vjeçe, njoftoi policia.

Advertisement

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303