32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Bie tavani në ‘Qytet Studenti’, lëndohet e reja

spot_img

Një video është denoncuar nga një studente, ku mikja e saj është plagosur ditën e sotme në Qytetin Studenti, pasi i ka rënë tavani në kokë. Ajo ka publikuar këtë video, ku shihen mjaft qartë kushtet ekstreme dhe skandaloze brenda dhomës dhe tualetit.

Një pjesë e madhe e suvasë ka rënë në tokë, ku tanimë ka nevojë për një riparim të menjëhershëm. Ndërkohë, studentja ka marrë disa plagë të lehta.

“Ndërkohë sot në konviktin e vajzave në Qytetin Studenti ra një pjesë e suvasë së tavanit të dusheve. Një nder vajzat mori fraktura në shpatull dhe në kokë. Po ju dërgoj një video “, shkruan studentja./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat