fbpx

Bieta nxjerr foton, por vëmendjen e ‘vjedh’ vajza e Albanit, ja komentet

Moderatorja e njohur, Bieta Sulo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston vazhdimisht foto dhe video nga jeta e saj private dhe profesionale.

Gjatë fundjavës ajo zakonisht e kalon kohën me familjen, dhe e ka thënë që 5 ditë ditë janë për emisionin dhe dy  ditë për familjen.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në llogarinë e saj  të Instagramit ku shfaqet së bashku  me njerëzit e saj më të dashur bashkëshortin Alban Dudushi dhe vajzën e tij.

Përkrah fotos me familjen nga  fundjava ajo ka shkruar: Alban Dudushi me 2 shoqet e veta më të ngushta.