fbpx

Big Mama rikthehet në “Big Brother VIP”? Kjo foto po qarkullon me shpejtësi kudo dhe ngre dyshimet e mëdha

auto_befason-big-mama-pulikon-veten-edhe-ne-kete-gjendje-745x4951574542816-1.jpg

Këngëtarja e dashur për publikun, Big Mama, ishte pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ajo u largua papritur nga emisioni për shkak të debatit që pati me Antonela Berishën.

Mesa duket këngëtaren e ka marrë malli ta vazhdojë rrugëtimin e saj. Big Mama ka postuar në “Instastory” një video ku shfaqet dera e shtëpisë më të madhe në Shqipëri.

“A të futem prap? Si thoni?”, shkruan këngëtarja krahas videos në fjalë, duke ngritur dyshimet se mund të kemi një rikthim të një ish-banoreje në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303