20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Blac Chyna thyhen heshtjen, akuzohet për neglizhencë të fëmijëve

spot_img

Besoni apo jo, kjo grindje me Rob Kardashian nuk ka qenë pjesa më dramatike e javës së Blac Chyna. Departamenti i Policisë së Los Angeles konfirmoi se policia ishte thirrur dy herë gjatë ditëve të fundit në shtëpinë e Chynës.

Raportohet se herën e parë ishte gjatë fundjavës, kur ata iu përgjigjën thirrjes për një trazirë dhe nuk gjetën prova për një krim. TMZ pretendon se thirrësi pretendoi se Chyna ishte i dehur dhe nuk ishte në gjendje të kujdesej për vajzën e saj, Dream 2-vjeçare, babai i së ciles eshte Rob Kardashian

Thirrja e dytë në polici ishte e hënë, kur oficerët e thirren për “gatishmëri civile”, që do të thotë se ata u thirrën për të “mbajtur paqen”. Mendohet se Chyna ka pasur një grindje në shtepi me ish të dashurin e saj Rob Kardashian

Tani, Chyna flet për veten për ate që ka ndodhur. Në një deklaratë për People nëpërmjet avokatit të saj Lisa Bloom, Chyna siguroi ndjekësit se King Kairo 6-vjeçar dhe Dream 2-vjeçare janë krejtësisht të mirë dhe as nuk janë lënë pas dore.

“Fëmijët e Chynës, King Kairo dhe Dream Renée, janë të shëndetshëm dhe janë shumë mirë. Ata kurrë nuk kane qene në asnjë rrezik dhe çdo raport për të kundërtën janë krejtësisht të rreme, “thuhej në deklaratë.

“Unë i kujtoj publikut se kushdo që paraqet një raport të rremë në Shërbimet e Mbrojtjes së Fëmijëve mund të jetë subjekt i përgjegjësisë penale dhe civile”.

Nuk ka asnjë fjalë zyrtare për atë që bëri thirrësit që të telefonojnë LAPD në vendin e parë, por TMZ pretendon se oficerët u thirrën për herë të dytë për të ndaluar një mosmarrëveshje të pretenduar midis Chyna dhe ish te dashurit te saj Rob Kardashian

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat