fbpx

Blendi Fevziu së shpejti në Netflix!

auto_blendi-fevziu-oped-express_1464167437-98534371464173144-680x365_c.jpg

Gazetari, shkrimtari dhe moderatori i njohur Blendi Fevziu pritet të publikojë një emision ose dokumentar në rrjetin më të madh të shërbieve televizive Netflix.

Burime për Xing.al tregojnë se nuk është bërë ende publike por pritet në ditët në vijim të zbulohet se për çfarë bëhet fjalë.

Emisioni i tij “Opinion” është një nga emisionet më të ndjekura në Shqipëri.

Dhe për të gjithë ata të cilët ende nuk dinë për “Netflix” ju tregojmë se ajo është kompania e shtatë e internetit, më e madhja në botë për nga të ardhurat.

Është themeluar në vitin 1997 nga Reed Hastings dhe Marc Randolph në Scotts Valley të Kalifornisë./real-news.tv

Burimi: Dailyxing

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303