24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Bleona Qereti pjesë e serialit të njohur amerikan

spot_img

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti prej kohësh po bën një karrierë të suksesshme në Amerike dhe Shqipëri. Para disa muajsh u përfol shumë rreth pjesëmarrjes së saj në serialin e famshëm amerikan  “Paper Empire”.

Bleona ka publikuar një foto në Instagram e veshur me një fustan të bardhë të shkurtër dhe me dekolte të hapur duke na treguar se është në shesh xhirimet e serialit

Mesa duket Bleonën së shpejti do ta shohim në serialin e famshëm Amerikan

https://www.instagram.com/p/Bu4e2xNlGv8/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat