fbpx

Blerim Destani në Dubai, ja çfarë i dha ai Nusret-it?

unnamed-4-1.jpg

Aktori dhe producenti i mirënjohur Blerim Destani është fototgrafuar mbrëmjen  e sotme në restorantin e Masterchef- it  më të famshëm dhe më të kërkuar në botë Nusret Gökçe .

Gökçe u bë i famshëm pas një video “Ottoman Steak ” postuar në llogarinë restorantit  të  tij në twitter në janar të 2017, dhe më pas në Instagram ku mori nofkën duke u quajtur “Salt Bae” për shkak të  mënyrës së  hedhjes së kripës në mish .Pas darkës së shumë përfolur aktori i mirënjohur Blerim Destani është fotografuar në Dubai në ambjentet e restorantit nusr_et, duke i ofruar shefit “të kripës” puro Qunto, e prodhuar nga kompania e tij.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303