fbpx

Blero dhe Afrona dasmë në shtator, zbulohen detajet

afronadika_54175368_2141777905921257_2283311179917699780_n-e1561961533462-780x439.jpg

Blero Muharremi do të lidhë kurorë në fund të shtatorit me të dashurën e tij, modelen Afrona Dika. Dasma e shumëpritur do të mbahet më 21 shtator dhe ceremonia do të zhvillohet në zonën e Ranës së Hedhun në Shëngin kudo të jetë 600 të ftuar, shumë edhe nga bota e showbiz-it.

Burime pranë çiftit kanë treguar se këngëtari ka planifikuar me partneren e tij sjellin në jetë një fëmijë dhe një marrëdhënie pa shumë kontroll në çift, duke respektuar hapësirat e njëri-tjetrit.

Kujtojmë se kjo është martesa e dytë e Bleros, pasi këngëtari ka qenë i martuar me aktoren nga Kosova Teuta Krasniqi, me të cilën ka edhe një vajzë 9-vjeçare të quajtur Tara.

/real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303