fbpx

Bllokohet aksi te rruga e Arbrit, reshjet e dëborës lënë në vend 100 makina

AA41FB07-9E9A-49CA-8AD8-3E891B506CE6.jpeg

Fotot që shihni janë nga nga rruga e Arbrit, e cila u hap sot për herë të parë për drejtuesit e mjeteve. Edhe pse rruga u hap ditën e sotme, aksi rrugor duket se nuk i ka rezistuar reshjes së parë të borës.

Kjo pasi rreth 100 makina janë bllokuar në këtë rrugë, për shkak të reshjeve të borës si dhe të ngricave të mëdha.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303