fbpx

Bllokohet serish autostrada Tirane-Durrës

Screenshot_1-21.jpg

Autoriteti Rrugor Shqiptar njoftoi për një devijim tjetër trafiku në autostradën Tiranë – Durrës. “Në segmentin rrugor Tiranë-Durrës, tek CityPark dhe Ford për referencë, në kuadër të punimeve të emergjencës të miratuara për këtë segment rrugor, sot po punohet për zevendësimin e “new jersave” me “guardrela” në këto dy pika të saj.

Punimet do të realizohen brenda 2 ditëve dhe trafiku në drejtimin Durrës-Tiranë në këto segmente do të orientohet me një kalim.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303