fbpx

Blogerja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Vlogerja Sara Karaj dhe partneri i saj, Darti, shpërndanë lajmin e lindjes së bebit, pak orë më parë në Instagram.

“Faleminderit që na zgjodhe ne, dashuria jonë me shikim të parë”, shkruan ajo nën foton e parë të bebushit.

Kujtojmë se në fillim të muajit maj, Sara zbuloi lajmin e ëmbël përmes një videoje të publikuar në kanalin e saj në YouTube.