fbpx

“Boll më”. Petrit Vasili reagon pas deklaratës së MSH: Kufizimet nuk sollën asnjë fakt

petrit_vasili.jpg

Fill pas konfirmimit nga Ministria e Shëndetësisë të 29 rasteve të reja me COVID-19, ka ardhur dhe regimi i Petrit Vasilit.

“Sot 29 raste të reja me COVID-19! Edhe në 4 prill kishte sërish 29 raste.

Kufizimet nuk sollën asnjë rezultat ky është fakt. Hìçstrategjia kuturu është realitet.

“Të dalë ku të dalë” kjo është e vërteta e Hiçstrategjisë. Refuzimi i testimeve ishte refuzimi i së vërtetës dhe i shkencës.

Boll më me inkuizicionin rilindas antishkencë, që dëmton shëndetin e njerëzve”, shkruan Vasili.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303