fbpx

Bombastike si Oriola Marashi, ekspozon gjoksin

Oriola Marashi ka qëlluar sërish në shenjë me postimin e saj.  Ajo ja ka dalë të tërheqë vëmendjen. Një set i ri fotografik e ka sjellë atë sërish brune dhe mjaft të freskët.

Por fokusi duket se janë ‘bombat e saj’ që duket se rritin përmasë dita ditës. Anëtarja e OTR duket mjaft tunduese teksa ka mbuluar me delikatesë gjoksin e saj pjesërisht. 

 

Lër një koment