fbpx

Bombastike si Oriola Marashi, ekspozon gjoksin

oriola-marashi.jpg

Oriola Marashi ka qëlluar sërish në shenjë me postimin e saj.  Ajo ja ka dalë të tërheqë vëmendjen. Një set i ri fotografik e ka sjellë atë sërish brune dhe mjaft të freskët.

Por fokusi duket se janë ‘bombat e saj’ që duket se rritin përmasë dita ditës. Anëtarja e OTR duket mjaft tunduese teksa ka mbuluar me delikatesë gjoksin e saj pjesërisht. 

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *