20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Bombë në shtëpinë e miliarderit Xhorxh Soros në Nju Jork

spot_img

New York Times ka raportuar se është gjetur një bombë është gjetur në shtëpinë e miliarderit Xhorxh Soros.

Mësohetv se Policia ka shpërthyer  në mënyrë të kontrolluar bombën në një kuti postare nga një punonjës i Soros, që njoftoi autoritetet para se ta çonte atë në një zonë me pemë aty afër.

Incidenti ndodhi të hënën pasdite dhe po hetohet nga FBI.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat