fbpx

Dëbora e parë e sezonit zbardh Dardhën

bore-dardhe.png

Këtë të premte kanë nisur reshjet e para të dëborës në zonën e Dardhës në Korçë.

Reshjet e borës kanë nisur që në orët e para të ditës dhe kanë vijuar për orë të tëra.

Sinoptikanët kanë paralajmëruar se këtë fundjavë temperaturat në të gjithë territorin e Shqipërisë do të ulen ndjeshëm, duke favorizuar kështu edhe nisjen e reshjeve të dëborës edhe në zona të tjera malore

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *