fbpx

Bora Zemani më në fund thyen heshtjen dhe flet për jetën private

bora.jpg

Muajt e fundit në media u përfol për një lidhje mes moderatores Bora Zemani dhe ish-konkurrentit të Për’Puthen Atdhe Xharavina. Ky i fundit disa ditë më parë në emisionin ”Shqipëria Live’, mohoi lajmet.

Së fundmi, Bora ka reaguar për herë të parë duke i hedhur poshtë të gjitha thashethemet në lidhje me jetën e saj private. Këngëtarja u pyet gjatë një bisede virtuale me ndjekësit në Instastory: “A je single apo në lidhje?”.

Zemani shkroi: “100% single. E fokusuar tërësisht tek Arbori dhe puna!”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303