fbpx

Bora Zemani në finalen e Big Brother Vip? Çfarë pritet të ndodhë

donald-1.jpg

Raporti i krijuar mes Donald dhe Beatrix në të cilin është i përfshirë edhe Bora po komentohet gjithandej dhe është tema kryesore sidomos në rrjetet sociale.

Teksa po mendohet për skaletën e finales së madhe të ‘Big Brother Vip’ një ndër pikat që po përflitet është edhe hyrja e Borës në një përballje me Donaldin dhe Beatrix.

Flitet se një ide e tillë është konfirmuar edhe nga vetë Bora por dhënia e këtij lajmi publikisht ende nuk është bërë nga ‘Top Channel’.

Duhet cilësuar se për publikun do të ishte shumë interesante një përballje e tillë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303