15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Braçe-Bashës: Ik mos na bëj si trim

spot_img

PD dhe LSI kanë thyer bojkotin, ku ditën e sotme janë paraqitur në Kuvend. Në fjalën e tij, Basha theksoi se kthimi në Parlament ka të bëjë vetëm me kërkesat e studentëve.

Ndërkohë, ka pasur tension mes Bashës dhe Taulant Ballës, ku Basha i ka drejtuar gishtin duke i thënë se Balla është i pari që duhet të futet në burg.

Nga ana tjetër, Basha i është drejtuar mazhorancës duke i thënë se ‘jeni një tufë horrash, të gjithë duhet të futeni në burg’.

Menjëherë Erion Braç i është drejtuar Bashës duke i thënë: Ik mos na bëj si trim./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat