fbpx

Brace kritikon ashpër Kryemadhin: Pastaj ankohen për spitalet COVID dhe vendin e denjë në morg

160c1b79e49b145e6cebcde26267ee9e_L.jpg

Zv. kryeministri Erion Braçe është treguar i ashpër me papërgjegjshmërinë e treguar ditën e sotme nga kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi. Në një kohë kur opozita po akuzon se situata e COVID ka dalë jashtë kontrolli, Kryemadhi dhe përfaqësues të partisë së saj kanë “kontribuar” më së miri.

Sot ato janë shfaqur pa maska, pa distancë, duke dhënë dorën në homazhet e kryera të varrezat e dëshmorëve në kuadër të çlirimit të Shqipërisë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303