27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Braçe thirrje socialistëve: Bëhuni pjesë e fitores kundër vrasësve dhe hajdutëve

spot_img

Zëvendëskryeministri dhe kandidati në qarkun e Fierit, Erion Braçe i ka bërë thirrje socialistëve të votojnë pavarësisht se koha është e limituar.Përmes një postimi në Instagram, ai shprehet se i duhet çdo votë për të bërë fitoren sa më të madhe.

Sipas Braçes,të gjithë duhet të bëhen pjesë e fitores kundër vrasësve dhe hajdutëve.

Postimi i plotë:

Edhe nje ore!

Vetem nje ore!

Kam nje thirrje per cdo socialist:

Shko e voto!

Mos fal!

Na duhet cdo vote per te bere fitoren sa me te madhe!

Behu pjese e fitores per punen, vijimin e saj!

Behu pjese e fitores edhe kunder vrasesve, hajduteve!

Jane te njejtet!

Mos ki meshire!

Voto edhe kunder tyre!

Ka akoma kohe!

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat