fbpx

“Brad më pengon të jetoj jashtë kufijve”, Angelina Jolie flet për jetën pas ndarjes

Superaktorja Angelina Jolie rrëfeu se nuk jeton dot jashtë shtetit, siç do të dëshironte, për shkak të ish-bashkëshortit dhe babait të fëmijëve të saj, Brad Pitt. 44 vjeçarja– e cila është në kopertinën e Harper’s Bazaar në SHBA në edicionin e dhjetorit -zbuloi se është e kufizuar nga lëvizjet derisa fëmija I tyre më  i vogël të mbushë 18 vjeç.

“Unë do të doja të jetoja jashtë kufijve dhe do ta bëj sapo fëmijët e mia të jënë 18 vjeç,” i tha ajo revistës së famshme. “Tani për tani jam e detyruar të qëndroj aty ku babai i tyre zgjedh të jetojë”, shtoi aktorja.

Jolie dhe Pitt u ndanë në vitin 2016 pas dy vitesh martesë dhe gati 10 vitesh si çift. Ata kanë gjashtë fëmijë së bashku, më i madhi i të cilëve, Maddox, aktualisht po studion në një universitet në Korenë e Jugut. Pjesa tjetër e familjes banon në Shtetet e Bashkuara.