Brad Pitt dhe Jolie sërish bashkë?

brad-pitt-angelina-jolie-divorce.jpg

Për herë të parë pas ndarjes në shtator të 2016, Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë fotografuar bashkë.

Ata u takuan me 30 janar dhe qëndruan bashkë për 3 orë. Thuhet se  ata janë takuar për të folur rreth kujdestarisë së 6 fëmijëve të tyre.

Ish-çifti i famshëm u fotografua duke dalë jashtë një zyre në Beverly Hills. Të dy ishin të veshur sportivë dhe kur dolën nga zyra u ndanë për të shkuar në makinat e tyre dhe u munduan që të shmangin kamerat.

Duket se duhet të kalonin 2 vite nga ndarja për të arritur një takim ku mund të vendoset se ku do qëndrojnë fëmijët në vazhdimësi./real-news.tv/

scroll to top