fbpx

Brenda festës madhështore të Sara Hoxhës, Moderatorja ‘e djeg’ me kërcimin’ (Fotot)

fe.jpg

Sara Hoxha, trashëgimtarja e “Top Channel” ka festuar ditën e djeshme 26-vjetorin e lindjes. Në festën magjike, kanë qenë të ftuar mjaft personazhe të njohura.

Të gjithë në këmbë! Brenda ditëlindjes së

Patjetër që familjarët kanë qenë aty për të festuar me Sarën.

Të gjithë në këmbë! Brenda ditëlindjes së

Për të ndezur atmosferën, Sara ka zgjedhur dy këngëtarët e famshëm kosovar, Mozzik dhe Ermal Fejzullahu, të cilët kanë bërë atë që dinë të bëjnë më mirë duke i mbajtur të ftuarit në këmbë. Por një prej moderatoreve të njohura ‘e ka djegur’ kërcimin. Bëhet fjalë për moderatoren Xhemi Shehu e cila ka kërcyer me Isli Islamin, mikun e saj

.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303