fbpx

Brenda shtëpisë magjepsëse së themeluesit të Insagram (FOTO)

1570800116_kev.jpg

Kevin Sistrom është një prej themeluesve të instagram dhe dihet që është zotërues i shumë pronave apo vlerave monetare.

Shtëpia e tij në liqenin Tahoe ka një pamje përrallore.

Me një mobilim tepër artistik amerikan, shtëpia rrethohet nga liqeni.

Kur isha i vogël shkoja te shtëpia e gjyshërve në mes të pyllit të Nju Hemshërit, dhe ajo shtëpi më linte shumë mbresa. Doja që dhe familja ime të ketë një shtëpi ku të shkojë çdo verë e të gjejë aty diçka vërtet mbresëlënëse”, ka thënë ai.

Pamja e brendshme e tij është e kuruar deri në detaje, duke iu përshtatur pamjes piktoreske.

1570800207_in 1570800207_in1 1570800207_in2 1570800207_in3 1570800207_in4 1570800207_in5 1570800207_in6 1570800207_in7 1570800207_in8 1570800207_in9
<
>

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303