23.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

“Brukselit nuk i bëhet vonë për Shqipërinë”

spot_img

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në “360 Gradë”, në Ora News, tha se Brukseli nuk shqetësohet për Shqipërinë pasi ka vëmendjen tek zgjedhjet.

“Pse opozita është larg Brukselit sepse Brukseli ka hyrë në makinerinë e burokracisë dhe sot për hir të vërtetës, nuk i bëhet fare vonë për Shqipërinë sot sepse ka hallin çfarë do të ndodhi në maj me zgjedhjet për Parlamentin Evropian, pra cilat do të jenë raportet dhe forcat, ku do të jenë social-demokratët dhe normalisht të kapim çfarë të hapim.”, theksoi Kryemadhi./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat